Usługi SEO

Artykuły
Więcej artykułów znajdziesz na blogu

Zalety audytu SEO
Czym jest i co daje profesjonalny audyt SEO? Wszystko o optymalizacji stron dla firm.

Modele rozliczenia pozycjonowania
Porównanie modelów rozliczenia za pozycjonowanie. Od typu rozliczenia często zależy skuteczność kampanii SEO.

Z Innych blogów

How to get more links from GWT
Artykuł Bartka Góralewicza na Blogu Link Research Tools.


Czy wiesz że? Pozycjonowanie to długotrwały proces, jednocześnie dający najbardziej stabilne efekty.

Pozycjonowanie Stron WWW
Reklama w internecie, pozycjonowanie we wrocławiu i reszcie Polski

seo

Usługa pozycjonowania to rozłożony w czasie (zazwyczaj 12-24 ms) proces podwyższania pozycji serwisu na szeroki zakres fraz związanych ze stroną internetową. Podczas trwania tej usługi serwis zdobywa odnośniki z zaufanych i popularnych stron związanych z branżą, powodując wzrost serwisu w rankingu wyników wyszukiwania, a co za tym idzie wzrost ruchu.

Audyt SEO

audyt

Audyt SEO jest specjalistyczną analizą strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych. Skrupulatny dokument zawiera zalecenia optymalizujące serwis pod kątem wyszukiwarek. Po wdrożeniu Audytu możemy spodziewać się wzrostu ruchu nawet o 20-30 %, Audyt to również ciągłe prace nad rozwojem serwisu, które w efekcie zwiększają zakres fraz, na które strona może być pozycjonowana.

Consulting SEO

consulting

SEO Consulting to elastyczna usługa udostępniania wiedzy SEO, która może być wykorzystana na wiele sposobów. Konsulting SEO może dotyczyć zarówno researchu fraz dla serwisu, opinii w kwestii optymalizacji, strategii bądź ustalenia taktyki serwisu. To doskonała usługa dla firm, które wymagają jednorazowej pomocy w kwestii SEO, bądź chcą dodatkowo współpracować przy określonych projektach.

SMO - Social Media Optimization

smo

W obecnych czasach Media Społecznościowe odgrywają ogromną rolę w kreowaniu wizerunku, reklamie a także widoczności w wynikach wyszukiwania. Usługa SMO to optymalizacja serwisu internetowego pod kątem mediów społecznościowych. Obejmuje ona plan integracji wybranych kanałów Social Media, oraz optymalizację serwisu pod kątem udostępniania i propagowania informacji o firmie przez internautów.

SERM - SEO Wizerunkowe

serm

SERM, czyli Marketing wizerunkowy w wyszukiwarkach to usługa pozycjonowania pozytywnych i rzetelnych opinii o firmie, marce, osobie publicznej na określone frazy. Usługa przydatna dla firm, które padły ofiarą "czarnego PR" bądź z jakichś względów w wyszukiwarce pojawiło się na jej temat dużo negatywnych, lecz mijających się z prawdą informacji.

Szkolenia SEO dla firm

ikonka szkolenia

Dla firm, które chcą przeszkolić swój zespół pod kątem SEO i metod pozycjonowania. Przydatna usługa przy rozwijaniu działu SEO wewnątrz firmy.


Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

ikonka sklepów online

Sklepy internetowe i ich strategia w internecie wymaga indywidualnego spojrzenia. Dzięki pozycjonowaniu tzw. long-tail sklep internetowy może osiągnąć niesamowite zyski w niedługim czasie. Odpowiednio dobrana taktyka pomoże rozwinąć sklep krok po kroku i zdobyć popularność w wyszukiwarkach.